Telefon Linia Polecamy Reklama Reklama Reklama
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Bogumił Kosiorek

Bogumił Kosiorek

Bogumił Kosiorek - Mistrz Okręgu Płock w kat. „C”

Październik - jest już po lotach gołębi dorosłych, a także młodych. W trakcie podsumowań są wyniki na różnych szczeblach, niektóre okręgi już opublikowały swoje wyniki. Na czołowych miejscach jest wiele nazwisk, które się powtarzają od dłuższego czasu, są także nazwiska, których musimy się  uczyć, ale tak jest po każdym sezonie lotowym. Mistrzem Okręgu Płock w kategorii „C” został Kolega Bogumił Kosiorek z oddziału Kutno. Doprowadził w ostatnim okresie swoje stado gołębi do poziomu pozwalającego na osiąganie sukcesów nie tylko w oddziale, ale i okręgu czy regionie. Czemu zawdzięcza tegoroczne wyniki i w jaki sposób prowadzi hodowlę? 

[...]

Lepsze są według Ciebie środki naturalne, czy inne suplementy?

W mojej hodowli większość produktów jakie podaję gołębiom to produkty naturalne. Staram się do minimum ograniczać podawanie suplementów, które jednak są nieraz konieczne. Podobnie jest z lekami, wiem, że wielu z nas podaje je gołębiom przez cały sezon lotowy. Według mnie nie zawsze ma to sens, a wręcz szkodzi gołębiom. Podanie lekarstwa przez jeden czy dwa dni nie pozwoli na wyeliminowanie choroby, jest to po prosu za krótki okres czasu. Podawanie natomiast profilaktyczne może doprowadzić do uodpornienia się gołębia, co przy ewentualnej chorobie utrudni leczenie.

[...]

Okręg

A – 8. Przodownik

B – 12. Przodownik

C – Mistrz

D – 3. Przodownik

GMP – 11. Przodownik

Lotnik samica – 1. miejsce

 

Region

Kat. C – 4. miejsce

Lotnik samica - 1. miejsce

 

Hodowca:                                                                                                                  Autor:

Bogumił Kosiorek                                                                                              Wiesław Soszka

Kompina 78a

99-416 Nieborów

693-278-958

Wróć do przeglądania wszystkich newsów

>