Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Hodowcy

Hodowcy

Zbigniew Michewicz – II Wicemistrz Regionu Łódź w kat. C, D i Supermistrzostwo 2022

"Od 2021 roku podaję gołębiom większość produktów Elita, ale głównie jest to: Gastrofix, Mentol-Septic oraz Bioelektrolix."

Lotuję w oddziale 0344 Rypin, gdzie konkuruję z bardzo dobrymi hodowcami – m.in. Stanisław Skucha, Jarosław Komorowski, hodowla Klonowskich, Lewandowskich i kolega Czapliński. Od zawsze interesowałem się gołębiami, ale do PZHGP wstąpiłem niedawno, bo w 2016 roku.

Na początku nie byłem zadowolony z wyników. Jednak z każdym rokiem moje wyniki były coraz lepsze i dość szybko zacząłem osiągać sukcesy. Już 2021 roku udało mi się zdobyć tytuł Supermistrza Okręgu Włocławek, Mistrza Okręgu w kat. B, II Wicemistrza Okręgu w kat. D, Mistrza Oddziału w kat. A i B oraz Wicemistrza Oddziału w kat. D i młode z całości.

W kolejnym sezonie - 2022, zostałem II Wicemistrzem Regionu Łódź w kat. C, D i Supermistrzostwo oraz Mistrzem Okręgu Włocławek w kat. A i D. Moja drużyna lotowa liczy 120 gołębi dorosłych i 70 młodych. Od 2021 roku podaję gołębiom większość produktów Elita, ale głównie jest to: Gastrofix, Mentol-Septic oraz Bioelektrolix. Staram się podawać wszystkie produkty od wiosny do jesieni, zimą nie podaję suplementów. Mentol-Septic bardzo dobrze oczyszcza drogi oddechowe, podaję go zazwyczaj w poniedziałki po locie do wody przez cały dzień. Bioelektrolix to elektrolit i i witaminy, które podaję w sezonie lotowym we wtorki lub dzień przed koszowaniem (jeśli zapowiada się ciężki lot). Bardzo polecam również Gastrofix, który podaję systematycznie wiosną, latem i jesienią.

Wróć do przeglądania wszystkich hodowców

>