Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | O nas

O nas - poznaj sklep Elita Nowak

Nasza firma nie oferuje produktów, które sprawiają cuda i żadna firma na całym świecie, mimo swoich zapewnień, nie może Wam tego zaoferować. Producentami i dystrybutorami  najczęściej są firmy, które w praktyce, nie mają nic wspólnego z hodowlą gołębi, a opróżniając nasze portfele, liczą tylko na zysk.

My mówimy otwarcie: produkty "Elita" nie zamienią nagle, zaniedbanego i chorego gołębia, w asa lotowego!

Żeby  nasze produkty przyniosły odpowiednie rezultaty, najpierw należy spełnić kilka warunków i tylko wtedy gwarantujemy sukces. Wiemy to z własnego doświadczenia. Lotując na produktach "Elita" zdobywamy tytuły: mistrza oddziału, okręgu, regionu, a w 2013 roku Mistrza Polski Gołębi Rocznych.

Warunki osiągnięcia sukcesu:

1.       Rozważny  hodowca

2.       Odpowiedni gołębnik

3.       Gołębie ze zdrowiem i "charakterem"

4.       Dobrej jakości karma

5.       Produkty wysokiej jakości, które proponujemy

 

Co to znaczy gołębie z "charakterem"?

Otóż, są to gołębie o nienagannym zdrowiu, które mają chęć walki i potrafią lecieć do końca. Kiedy wyjaśniam innym hodowcom co oznacza pojęcie: gołąb z charakterem, zawsze przywołuję przykład mojego przyjaciela, śp. Stanisława Szozdy - Mistrza Świata i Mistrza Olimpijskiego w kolarstwie. Kiedy inni kolarze dawali z siebie 100%, On walczył aby dać z siebie 120% sił. Naszym życzeniem jest, aby każdy hodowca w kraju i poza granicami, umiał wybierać gołębie z właśnie taką wolą walki i miał je w swoim gołębniku.

Jak to się zaczęło?

Po kilkudziesięciu latach doświadczeń w hodowli gołębi pocztowych, w 2000 roku zrodził się pomysł, aby stworzyć pierwsze w Polsce wysokoskoncentrowane, bardzo dobrej jakości produkty dla gołębi pocztowych. Chcieliśmy żeby każdego hodowcę, w polskich sklepach, było na nie stać. Dobór składników użytych w produktach z naszej oferty, oddaliśmy w ręce doktorów, specjalistów nie tylko w dziedzinie zdrowia ptaków, ale również w poprawie kondycji fizycznej ludzi i zwierząt startujących w zawodach sportowych: wyścigach konnych, lekkoatletyce i kolarstwie.

Nasz cel był jeden: produkty mają to być wyjątkowe, ale na każdą kieszeń!

Mamy świadomość, że wielu hodowców zwraca uwagę na cenę, a nie zwraca uwagi na dawkowanie produktu i co za tym idzie - jego wydajność. My obliczyliśmy jednak, że dowolny produkt "Elita" starcza nawet na 3 razy dłużej niż produkt, o podobnym działaniu, innej firmy polskiej czy zagranicznej.

Podsumowując: nigdzie nie kupicie produktów tej jakości, tak wydajnych, bezpiecznych dla gołębi, za cenę tak przystępną jak w sklepie "Elita".

Zapraszamy. do korzystania z  naszej oferty.

Udanego sezonu lotowego!
Zespół "Elita"

Tutaj jesteś: Strona główna | O nas
>