Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb


Regulamin internetowego sklepu Elita Nowak

WARUNKI OGÓLNE

 1. Sklep internetowy ELITA umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu na stronie www.elitanowak.pl
 2. Ceny towarów oferowanych w sklepie internetowym ELITA są podane w PLN i zawierają podatek VAT.
PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
 1. Podany przez Zamawiającego adres, e-mail, nr telefonu może zostać wykorzystany przez ELITA do realizacji złożonego zamówienia.
 2. Podstawowym warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie, przez Zamawiającego, formularza zamówienia, udostępnionego przez ELITA na stronie sklepu internetowego.
 3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowitą lub czasową realizację złożonego zamówienia, ELITA zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia. O zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 4. Nieprawidłowo wypełniony formularz zamówienia nie będzie realizowany.
 5. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
 6. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy jeśli taka opcja została udostępniona. Domyślnie wszystkie paczki ELITA wysyła za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex.
 7. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. W określonych przypadkach, dopuszczonych przez ELITA, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na ELITA.

GWARANCJE I REKLAMACJE

 1. Towary oferowane w sklepie internetowym ELITA są objęte gwarancją producenta.
 2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z ELITA. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon lub faktura.
 3. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od otrzymania towaru.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Zgodnie z (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170) kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstu do celów zarobkowych bez zezwolenia autora jest Z A B R O N I O N E i stanowi naruszenie praw autorskich.

>