Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb
Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz Obraz


Aktualności w sklepie Elita

Obraz
!Nowość Produkt witaminowy!

Gold-Vit już dostępny w sprzedaży! Produkt zawiera komplet niezbędnych o wysokim stopniu przyswajalności witamin, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu gołębi, szczególnie w okresie dużego wysiłku lotowego.

Poniedziałek, 15 - Kwiecień 2024r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
HISTORIA ZAŁOŻENIA FIRMY

W 2003 roku pomyśleliśmy sobie, że polscy hodowcy gołębi powinni mieć dostęp do wysokiej klasy produktów z własnego kraju. Stworzyliśmy produkty o takim samym składzie i jakości jak zagraniczne, ale za niższą cenę. Z czasem jednak „taki sam skład” i „taka sama jakość” przestały nam wystarczać. Chcieliśmy być lepsi, bo dlaczego to, co polskie, nie może być lepsze niż zagraniczne? Tak też zrobiliśmy. Ulepszyliśmy skład naszych produktów, uzupełniliśmy je drogimi dodatkami, a mimo to nie zmieniliśmy cen… Z całą odpowiedzialnością podpisujemy się pod wszystkimi naszymi preparatami. Ich tworzenie bowiem nie jest przypadkowe, ale w oparciu o lata doświadczeń w zakresie bezpośredniego obcowania z gołębiami, jak również liczne badania laboratoryjne.

Piątek, 6 - Maj 2022r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Nowość na którą długo czekaliśmy!

Flegamix - już dostępny w sprzedaży! Idealny produkt udrażniający drogi oddechowe. Zawiera starannie dobraną kombinację olejków eterycznych, które tną gęsty śluz na fragmenty, upłynniają go a następnie usuwają! Jeśli zastanawiasz się czym oczyścić drogi oddechowe po zimie to już nie musisz szukać!

Poniedziałek, 4 - Kwiecień 2022r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Loty młodych już tuż tuż! Elita Wam pomoże!

W sklepie dostępne są już promocyjne zestawy dla gołębi młodych. To 9 produktów Elita w doskonałej cenie, bez opłaty za dostawę. W skład ZESTAWU wchodzą produkty: Dynamix, Amino-Witax, Probo-Mios, Bioelektrolix, Mentol-Septic, AdenoColi-Stop, Vital-Zell, Gastrofix oraz Platinum. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub telefonicznie pod numerem: 602 706 686

Piątek, 9 - Lipiec 2021r.

Czytaj całość aktualności »

Hodowcy

Warunki Pogodowe

Prognoza pogody w serwisie Moja Pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Dokładna i sprawdzona pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Specjalna pogoda - zobacz jak w kolejnych godzinach zmienią sie warunki pogodowe. Zobacz zmieniające się warunki pogodowe.

Pogoda Prudnik z serwisu
>