Telefon Linia Polecamy Reklama Reklama Reklama
Do góry Gołąb
Obraz Obraz Obraz Obraz
Baner 

Aktualności w sklepie Elita

Hodowcy

Obraz
Mistrzowie z oddziału Stalowa Wola – Jan i Marian Szast

Hodowla gołębi pocztowych to w ostatnim okresie nie tylko duże nakłady finansowe, ale także ogrom pracy przy jej prowadzeniu. Chyba właśnie z tych powodów powstaje coraz więcej spółek hodowlanych, tworzą je obcy sobie hodowcy, jak też Ci powiązani rodzinnie. Takim tandemem jest właśnie hodowla braci Jana i Mariana Szast z oddziału Stalowa Wola. Co prawda na listach konkursowych występują obaj po własnymi nazwiskami, ale faktycznie jest to jedna hodowla, w której gołębie są dzielone na dwie drużyny. Jan z Marianem mają jeszcze brata Tadeusza, który lotuje w oddziale Kozienice. W 2017 roku Jan Szast, a właściwie jego drużyna zdobył tytuł Mistrza Okręgu Tarnobrzeg w kategorii Maraton. Drużyna Mariana zdobyła w tej samej kategorii 24 miejsce.

Poniedziałek, 10 - Wrzesień 2018r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Roman Cichy

Roman Cichy jest wielokrotnym mistrzem Oddziału Środa Śląska – Leśnica. W sezonie 2017 zdobył łącznie 10 tytułów Mistrza Oddziału w różnych kategoriach i klasyfikacjach.

Poniedziałek, 10 - Wrzesień 2018r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Hodowla Biskup z Jemielnicy

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o hodowli Biskup pomyślałem, że jest to dobry żart. Wiedziałem, iż hodowaniem i lotowaniem gołębi zajmują się księża, ale o biskupach jeszcze nie słyszałem...

Poniedziałek, 13 - Listopad 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Krzysztof Roman z oddziału PZHGP Pułtusk i Jego hodowla

Hodowla gołębi pocztowych wymaga dużego nakładu pracy nie mówiąc już o środkach finansowych, hodowca musi więc zrezygnować z wielu rzeczy, na które mogą sobie pozwolić inni. Większość z Nas jest o tyle w dobrej sytuacji, że swoje gołębie ma w miejscu zamieszkania. Są jednak i tacy, którzy muszą pokonywać spore odległości aby przebywać ze swymi pupilami. Takim właśnie hodowcą jest Kolega Krzysztof Roman z oddziału PZHGP Pułtusk, który swój gołębnik posiada w odległości około 70 kilometrów od domu. Osiąga przy tym sukcesy zarówno na szczeblu oddziału jak i okręgu czy regionu.

Piątek, 7 - Lipiec 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Warunki Pogodowe

Prognoza pogody w serwisie Moja Pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Dokładna i sprawdzona pogoda. Zobacz tę prognozę pogody.

Warunki Pogodowe

Specjalna pogoda - zobacz jak w kolejnych godzinach zmienią sie warunki pogodowe. Zobacz zmieniające się warunki pogodowe.

Pogoda Prudnik z serwisu
>