Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

HISTORIA ZAŁOŻENIA FIRMY

W 2003 roku pomyśleliśmy sobie, że polscy hodowcy gołębi powinni mieć dostęp do wysokiej klasy produktów z własnego kraju. Stworzyliśmy produkty o takim samym składzie i jakości jak zagraniczne, ale za niższą cenę. Z czasem jednak „taki sam skład” i „taka sama jakość” przestały nam wystarczać. Chcieliśmy być lepsi, bo dlaczego to, co polskie, nie może być lepsze niż zagraniczne? Tak też zrobiliśmy. Ulepszyliśmy skład naszych produktów, uzupełniliśmy je drogimi dodatkami, a mimo to nie zmieniliśmy cen… Z całą odpowiedzialnością podpisujemy się pod wszystkimi naszymi preparatami. Ich tworzenie bowiem nie jest przypadkowe, ale w oparciu o lata doświadczeń w zakresie bezpośredniego obcowania z gołębiami, jak również liczne badania laboratoryjne.


Co nas wyróżnia? 

Wysoka jakość 

Dobór składników użytych do produkcji powierzyliśmy specjalistom z dziedziny zdrowia ptaków. Im zawdzięczamy preparaty tak doskonałej jakości, wydajne i bezpieczne dla gołębi. Hodowców zachęcamy do porównywania składników w produktach, ich ilości i jakości. Pamiętajmy, że białko białku, zioło ziołu ani minerały minerałom nierówne! 

Niskie dawkowanie i cena 

Cena naszych produktów jest bardzo przystępna. Ponadto ich dawkowanie, jest nawet 3-krotnie niższe niż preparatów o podobnym działaniu. 

Dopracowana produkcja 

Nowoczesna technika oraz dopracowane w szczegółach metody produkcyjne gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów. Firma, w której wytwarzane są produkty, wchodzi w skład międzynarodowej grupy firm specjalizujących się w produkcji minerałów i witamin. Dzięki temu mamy dostęp do nowoczesnych centrów badawczych oraz wiedzy i doświadczenia firm na całym świecie. Nasz zakład produkcyjny uznawany jest za jeden z najnowocześniejszych w kraju. Posiada zautomatyzowany system kontroli procesu produkcji. Jako pierwsza firma tej branży uzyskał certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat GMP. Zapewnia bezpieczeństwo produkcji, efektywnie stosując narzędzia HACCP i zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP. Częścią polityki firmy jest dostosowanie do wzorcowych międzynarodowych standardów jakości, takich jak GMP, UFAS, GMP+. Sprawność działania systemu jest dwa razy do roku weryfi kowana przez niezależnych audytorów z Holandii i Belgii. 

Zapraszamy do zakupów. 

Życzymy sukcesów w lotowaniu!


Wróć do przeglądania wszystkich newsów

>