Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Obraz
ZESTAWY PIERZENIOWE

Informujemy, że w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo promocyjne zestawy pierzeniowe z darmową wysyłką i rabatem -10%. Zapraszamy do zakładki sklep!

Poniedziałek, 28 - Wrzesień 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zestawy lotowe dla gołębi młodych

W sklepie dostępne są już promocyjne zestawy dla gołębi młodych. To 9 produktów Elita w doskonałej cenie, bez opłaty za dostawę :-) W skład ZESTAWU wchodzą produkty: Dynamix, Amino-Witax, Probo-Mios, Bioelektrolix, Mentol-Septic, AdenoColi-Stop, Vital-Zell, Gastrofix oraz Platinum. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub telefonicznie pod numerem: 698 288 108.

Piątek, 24 - Lipiec 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Brak prenumeraty "Złotego Gołębia" na 2020 rok!

Informujemy, iż w 2020 roku miesięcznik "Złoty Gołąb" nie będzie wydawany. Prosimy nie uiszczać wpłat. Nie zostanie opublikowany ani w formie druku ani w postaci elektronicznej. Bardzo dziękujemy wszystkim prenumeratorom za tak duże zainteresowanie naszym miesięcznikiem w latach poprzednich. Nie wykluczamy, że być może w przyszłości wznowimy naszą działalność.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zestawy rozpłodowe już od 89 zł!

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i przekonaj się, że możesz kupić aż 4 produkty za jedyne 89 zł! W komplecie zawarte są produkty, które pozwolą odchować Ci dobrze zbudowane, rozwinięte i zdrowe młode. Zestawy rozpłodowe są dostępne od dziś. Zapraszamy do zakupów.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Wystawa Gołębi Pocztowych – Brno 2020

VII Środkowoeuropejska Wystawa Gołębi Pocztowych w Brnie - Czechy 24-25 styczeń 2020. Również tam mieliśmy okazję gościć i prezentować nasze produkty. Na naszym stoisku zjawili się goście z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec, Belgii, Włoch i Chorwacji. Statystycznie można jednak przyznać, że Polacy zdominowali wystawę.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Sosnowiec, 10-12 styczeń 2020 roku

12. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych, która odbyła się 10-12 stycznia 2020 roku w Sosnowcu tradycyjnie stała się miejscem spotkań hodowców gołębi pocztowych, poszukujących najlepszych produktów i usług. Targi odbyły się wraz z 69. Ogólnopolską Wystawą Gołębi Pocztowych, organizowaną przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Sobota, 8 - Luty 2020r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Dla gołębi, szczególnie podczas upałów

polecamy produkt dostępny w sklepie Elita o nazwie MENTOL-SEPTIC. To zestaw roślinnych wyciągów i olejków eterycznych takich jak cynool, eukaliptol, limonen, mentol, garbniki i flawonoidy, które pozwalają skutecznie oczyszczać układ oddechowy z bakterii, wirusów, grzybów i pyłów. Ograniczają w ten sposób prawdopodobieństwo zachorowania ptaków na choroby układu oddechowego (mykoplazmozy, chlamydiozy, katar ...) W upalne dni ŁAGODZĄ SKUTKI STRESU TEMPERATUROWEGO.

Środa, 19 - Czerwiec 2019r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Wystawa gołębi i królików – regionalna (9-10 XII 2017)

Tradycyjnie już grudzień to ważny miesiąc dla miłośników i hodowców gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Po raz kolejny wszyscy spotkają się w Targach Kielce, aby poznać nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia. Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie czterech wydarzeń, skierowanych do miłośników gołębi i nie tylko, czyli Świętokrzyskiej Wystawy Królików Rasowych, 48. Okręgowej Wystawa Gołębi Pocztowych, Świętokrzyskiej Wystawa Gołębi Rasowych oraz giełdy specjalistycznych artykułów.

Środa, 1 - Listopad 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Platinum Już Jest!!

NOWOŚĆ! Platinum to najnowszej generacji formuła płynnego produktu stosowanego do suplementacji w wodzie pitnej dla gołębi wyczynowych wspomagającego ich zdrowie, kondycję i odporność .

Wtorek, 6 - Czerwiec 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Miesięcznik "Złoty Gołąb" nr 6/2017

Już jest numer czerwcowy, a w nim: - Robby i Roger Berckmans z Belgii - Wiosenne problemy - Gołąb w cenie konia. Chcą ich milionerzy wojsko i mafie - Benedykt Drąg - III Supermistrz Okręgu Opole 2016 - Błędy - Tejksobatyna: NOWY ANTYBIOTYK, który zwalcza oporne bakterie - Jak wzmocnić własne stado? Optymalne sposoby osiągnięcia maksymalnego sukcesu w rozrodzie. - Adam i Eugeniusz Bank - Mistrzowie okręgu Gdańsk w kat. C z "50" 2016 roku

Poniedziałek, 5 - Czerwiec 2017r.

Czytaj całość aktualności »
>