Telefon Linia Polecamy
Do góry Gołąb

Tutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Obraz
!Nowość Produkt witaminowy!

Gold-Vit już dostępny w sprzedaży! Produkt zawiera komplet niezbędnych o wysokim stopniu przyswajalności witamin, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu gołębi, szczególnie w okresie dużego wysiłku lotowego.

Poniedziałek, 15 - Kwiecień 2024r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
HISTORIA ZAŁOŻENIA FIRMY

W 2003 roku pomyśleliśmy sobie, że polscy hodowcy gołębi powinni mieć dostęp do wysokiej klasy produktów z własnego kraju. Stworzyliśmy produkty o takim samym składzie i jakości jak zagraniczne, ale za niższą cenę. Z czasem jednak „taki sam skład” i „taka sama jakość” przestały nam wystarczać. Chcieliśmy być lepsi, bo dlaczego to, co polskie, nie może być lepsze niż zagraniczne? Tak też zrobiliśmy. Ulepszyliśmy skład naszych produktów, uzupełniliśmy je drogimi dodatkami, a mimo to nie zmieniliśmy cen… Z całą odpowiedzialnością podpisujemy się pod wszystkimi naszymi preparatami. Ich tworzenie bowiem nie jest przypadkowe, ale w oparciu o lata doświadczeń w zakresie bezpośredniego obcowania z gołębiami, jak również liczne badania laboratoryjne.

Piątek, 6 - Maj 2022r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Nowość na którą długo czekaliśmy!

Flegamix - już dostępny w sprzedaży! Idealny produkt udrażniający drogi oddechowe. Zawiera starannie dobraną kombinację olejków eterycznych, które tną gęsty śluz na fragmenty, upłynniają go a następnie usuwają! Jeśli zastanawiasz się czym oczyścić drogi oddechowe po zimie to już nie musisz szukać!

Poniedziałek, 4 - Kwiecień 2022r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Loty młodych już tuż tuż! Elita Wam pomoże!

W sklepie dostępne są już promocyjne zestawy dla gołębi młodych. To 9 produktów Elita w doskonałej cenie, bez opłaty za dostawę. W skład ZESTAWU wchodzą produkty: Dynamix, Amino-Witax, Probo-Mios, Bioelektrolix, Mentol-Septic, AdenoColi-Stop, Vital-Zell, Gastrofix oraz Platinum. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub telefonicznie pod numerem: 602 706 686

Piątek, 9 - Lipiec 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Połączenie 2 w 1 - przed i po locie!

Czy wiesz, że? Nasz Magnez + L-Karnityna to pierwszy produkt w Polsce zawierający magnez w formie chelatu i L-karnitynę! Oznacza to, że wchłonięcie substancji przez organizm gołębia wynosi ok. 80-85%, co za tym idzie nasze pupile wezmą dla siebie więcej "dobrego" z podanego produktu! Jest to bardzo ważne w hodowli!

Czwartek, 20 - Maj 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Uniknięcie zerwania skrzydeł!

Niektórzy już zaczęli pierwsze loty, niektórzy dopiero zaczną je w ten weekend. Każdy z nas chce osiągać jak najlepsze wyniki, co za tym idzie - ostry trening! Warto mieć z tyłu głowy to, że podczas takich wysiłków może dojść do kontuzji najlepszych lotników - zadbajcie o nie już dziś! Cena zestawu to jedyne 99 zł.

Wtorek, 27 - Kwiecień 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zdrowie z natury! AdenoColi - Stop

Produkt o szerokim działaniu, redukuje zagrożenie wystąpienia syndromu adeno-coli. Najnowszej generacji produkt o wielokierunkowym sposobie działania. Zapobiega wystąpieniu syndromu adeno-coli (inaczej zwany YPDS - Young Pigeon Disease Syndrome) u gołębi młodych jak i biegunek u gołębi dorosłych.

Środa, 24 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Najlepiej przyswajalne minerały na rynku! Mineral - Vit

Minerały i witaminy, które zawiera MINERAL VIT występują w formie chelatowej. To znaczy, że dany minerał lub witamina wchłonie się do organizmu prawie w 100%, a nie tak jak zwykła forma minerału lub witaminy np. w 20% (reszta zostanie wydalona np. z kałem). W większości produktów na rynku gołębiarskim występują jednak minerały i witaminy w zwykłych formach, które organizm przyswaja w małym stopniu, i które z tego względu dają marne efekty. To najważniejszy powód do tego, aby wybrać MINERAL VIT.

Piątek, 12 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Zdrowie pochodzi z jelit - PLATINUM

Jak pewnie już wiecie, zdrowie naszych pupili pochodzi głównie z jelit! PLATINUM to świetny, nowoczesny produkt, który działa wielokierunkowo, do tego jest dobrze pobierany przez gołębie, ma dużo łagodniejszy smak niż zwykły zakwaszacz!

Środa, 10 - Luty 2021r.

Czytaj całość aktualności »
>